Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vlastně se líbá?

27.08.2006

Jak vlastně se líbá?

Sladce, žhavě, jemně, vášnivě? Je fakt, že nikdo z nás nemůže přesně určit, kteté líbání je to pravé,

jednoduše proto, že každý to má rád trochu jinak. Někomu se líbí žhavé polibky, jiný zase radši útočí

tvrdě jazykem. A další si zas vychutná jen lehké něžné pusinky. Pravda ale je, že špatný polibek (a je jedno jestli je moc tvrdý nebo vlhký, pomalý nebo bouřlivý) může krásnej romantickej večer úplně pokazit.

Buď připravená!

Polibek tě může zaskočit i v tu nejnevhodnější chvíli. Je tedy celkem pochopitelné, že bys za všech okolností měla dodržovat určitá hygienická pravidla. Nelibý pach z tvých úst by ho určitě odradil. Taky si dej bacha na přílišné vrstvy rtěnky- žádnýmu klukovi se rty umazaný od rtěnek nelíbí. Vychytávkou jsou neslíbatelné rtěnky- ale kdo zaručí, že to opravdu funguje?!

Kde je nejlepší místo na líbání?

Jasně, všude se pořád tvrdí, že si máš na líbání najít to správné romantické místo, abyste byli s tvým miláčkem naprosto nerušeni. Jenže to bohužel není dost dobře možné a nakonec, když se kolem sebe rozhlédneš, zjistíš, že zamilovaní se zkrátka líbají téměř všude. Pokud se ale ještě pořád s tvým idolem nacházíš ve fázi balení, měli byste si svůj první polibek skutečně vychutnat.

Co s nosem, brýlemi a rukama?

Máš strach, že se při líbání určitě musíte srazit nosy? Pootoč svůj obličej pomalu a lehce šikmo k jeho. Tak se vaše nosy určitě nesrazí. Pokud jeden z vás nosí brýle, je lepší si je před polibkem odložit. Nevíš, co s rukama? Jednoduše je polož okolo jeho krku nebo kolem jeho pasu. Pro umocnění nádherného pocitu z líbání ho můžeš zezadu hladit na krku nebo na zádech anebo ho hladit ve vlasech. Vždycky je lepší, když svoje ruce taky zapojíš a nenecháš je volně viset.

Jak ho mám políbit?

Než se vaše rty setkají, lehce pootevři rty a zavři oči. Při zavřených očích si jeho polibek vychutnáš mohem víc. Buď něžná. Malá rada: přehnané sání, mlaskavé zvuky, cucfleky, bolestivé kousání nebo tvůj jazyk hluboko ponořený v jeho ústech, mohou vše zkazit. Nezapomeň dýchat. Nejlepší je když budeš dýchat nosem, potom nemusíte polibek přerušovat.

Kde všude se může líbat?

Líbat se dá prakticky všude. Ale nemysli si, i jednoduchá pusa na ústa může být super vzrušující. Nervové konce ve rtech a jazyku totiž posílají vzrušení přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů. Hodně vzrušující místo je pro většinu kluků a holek bod mezi ušními lalůčky a krkem. Oblíbené jsou i polibky na prsních bradavkách a v okolí pupíku, na vnitřních stranách stehen a v celé oblasti pohlavních orgánů.

Malá statistika:

Prví polibek prožívá 88% všech holek ve věku mezi 11-13 rokem, 84% kluků mezi 12-14 rokem. Ale jen 6% holek a 9% kluků mezi 14-17 lety zažijí při prvním polibku hned polibek jazykem. 92% všech holek při líbání zavírá oči- ale u kluků je to bohužel jen 52%

Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu:

Polibek ohnivého Berana je bouřlivý a žádoucí. Zato Býkův polibek je zase plný touhy. Polibek Blížence povzbuzuje k další akci, Rak zase líbá vytrvale a intenzivně. O Lvu se říká, že líbá vášnivně a dobyvačně, Panna je spíš praktická. Polibek Váhy je mnohostranný a rozmanitý. Štír líbá bez zábran a sexuchtivě. Střelci milují extravagantí polibky, na rozdíl od polibků plných kontroly věrného Kozoroha. Vodnářův polibek ti dodá nové síly. Citlivá Ryba je oproti tomu pasivní a cituplná.

Co znamená polibek na:

ruku- nejnevinější ze všech znamená ,,Obdivuji tě"

romantický polibek na rty- říká to nejkrásnější ,,Miluji tě"

,,mlask" - hlučný a vlhký polibek na tvář ,,Chci jen přátelství, ne lásku"

na úšní lalůček- Pozor znamená: ,,Já si s tebou jen hraju"

motýlí polibek na krk- znamená ,,Chci tě"

polibek jazykem- velmi erotický polibek ,,Chci víc"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

steblova

(eva, 28. 4. 2015 13:56)

ja bych chtěla kluka

Můj názor na líbání

(Borec, 10. 2. 2014 1:50)

Ahoj holky, ahoj kluci,
líbání se vůbec nebojte. Neexistuje typ, jak co nejsprávněji líbat :). Každý má svůj styl a to je bezva, ne? O sobě můžu říct, že líbám, jak něžně, tak i útočně :D. Záleží to hlavně na obou, jestli se jim to tak, či onak líbí. Některá má ráda delší něžné polibky, další útočné, romanticky-bouřlivé. Každý se naučí líbat praxí! Dávejte si pozor, líbání je pro vztah velmi podstatný. Chce to spolu v páru komunikovat, jestli se jedné ze dvou stran nelíbí, tak si to opatrně řekněte nebo navrhněte zkusit něco jiného, v podstatě to záleží na komunikaci. Hlavně se nebojte, že něco zkazíte! Každý dělá chyby. Hlavně praktikujte, praktikujte, praktikujte, zkoušejte novinky, měňte různé styly a pořádně si to užijte!

Hledám :DD

(Kikush :*, 29. 10. 2012 15:19)

hledám kluka okolo 12-13 let najděte si mě na fb Kikush Ka BACHA!!! mám na profilovce kámoše až do neděle byla to sázka :DDD

Najdu někoho??

(Nikuš, 2. 4. 2012 15:04)

Ahojky hledám kluka kolem 12-13 ze Vsetína mě je 11. Pište na email n.r.f.2000@seznam.cz !!

Najdu někoho??

(Nikuš, 2. 4. 2012 15:04)

Ahojky hledám kluka kolem 12-13 ze Vsetína mě je 11. Pište na email n.r.f.2000@seznam.cz !!

jak na to;)

(Anonym, 16. 12. 2011 16:02)

Holky. Já ani nevím co jsem při tom dělala s rukama, protože se neřídím dle nějakýho předpisu, ale sama sebou, to je nejlepší. Tyhle stránky jsou na nic, věřte mi!:) Jenom se víc vystresujete a pak až k tomu dojde , budete myslet: kam ruce, co s jazykem atd. Ale když na nic nemyslíte jenom na to jak je to krásné, tak to bude v pohodě:) Samozřejmě se nějaký ten trapas vždycky stane.

PeCzIwO?!!!?

(OwEnKaPrCiNkAmAlInKa X_x, 15. 10. 2011 15:25)

AyOyKy lIdIcZkY MoE.
cHtElA SeM Se nA NeCo zEpTaT SiCe tO UpE NeSoUwIsIiI S MuCiNkAaAnIiIm, AlE WiDeLa sEm wOe, ZhE Se tU RzEsHiIi i yInEeE WeCi...
TaKzHe.. yEdNoU SmE S MoU BeSt kAaAmOsHkOu pEkLy mUfFiNy a bAwIlI YsMe sE O RuUuZnYyYcH PoDnEtEcH K OrGaSmU A WzRuShEnIiI =d. A OnA PoWiIiDaLa zHe yIiI To pRzIyDe uUuChYlNyYy kDyZh lIdI WzRuShUyE TrZeBa oTiIiRaAaNiIi sE O OsTaTnIiI W DaWu nEbO TrZeBa hOmOsExUaAaLoWeEe wOe, NeBo zOoFiLoWeEe a tAk...
AyAaA SeM Se yIiI Po tOmHlE BaAaLa sWeRzIt s tIiIm cO UzH Me dLoUhO TrAaApIiI. tOtIzH ZhE Me wZrUsHuYe yIiIdLo. NaPpOwIiIdLaD HrOzNe rAaAdA WaRzIiIm a tEhDy ySeM Se sKoRo uDeLaLa pRzI PrZeDsTaWe zHe sE YiIiDlEm uSpOkOyUyI A ZhE TrZeBa tO TeStOs cZoKoLaAaDoU ZaYiIiZhDiIi dO MeEe lAsTuRkY A DrAaAzHdIiI Me .. =d. RaDsHi uZh dAaAl nEbUdU RoZwIiIyEt sWeEe pRzEdStAwY, pTz nEkOmU To tRzEbA PrZiYdE NeChUtNeEe =D. :(((
PoRaDiIiTe mI PlS wAaAs? UzH YsEm wAaAzHnE NeShTaStNaAa nWm yEsTlI To mAaAm nEkOmU RzIiIcT NeBo nE.. AsI SpAaAcHaAaM SeBeWrAzHdU!!!!!!!!! :P I aM dIyNg!!! ZhiWOT jE Na nIc

Re: PeCzIwO?!!!?

(pavliiiiicek, 15. 10. 2011 15:57)

Ahojky owenko! =)
Nemusis se vuuubec za nic stydet - jidlo vzrusuje hodne lidi, takze takova uchylka to hodne neni :) a ikdyz podle toho si myslim ze ses docela tloustik tak si myslim ze se naka ta klobaska ktera se necha najde. Jen musis hledat dal :))
S pozdraveeeeem Pavlik :))*

Re: Re: PeCzIwO?!!!?

(OwEnKaPrCiNkAmAlInKa X_x, 15. 10. 2011 16:02)

YaAa tI NeRoZuMiM MoHl bY Si tO NaPsAt w nEyAkYyY CzItElNyYy rZeCzI???? =D MTMMMMMR

Re: Re: Re: PeCzIwO?!!!?

(pavliiiiicek, 15. 10. 2011 16:07)

No wOe, PrOsTe yIiIdLo lOwIiIsKuYe hOdNe lIdIiI WoE, tO ZhE Si tLuStAaA YaKo pRaSaAaTkO NeWaDiIi. YeDnOu sE NeYaKaAa kLoBaAaSa cO Te oYeDe nAyDe, WeRz mI ;) :-/ BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(

Re: Re: PeCzIwO?!!!?

(OwEnKaPrCiNkAmAlInKa X_x, 15. 10. 2011 16:29)

TaK YaAa uZh sEm sI To pRzElOzHiLa sAmA PaWlIiIcZkU !!!!!!!!! :e O_o YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
AlE MaMiNkA PoWiIiDaLa zHe sEm mOcInKy pEkNaAa hOlCzIcZkA A ZhE PrEy ySeM YeYiIi kUlIcZkA.. Ae kDyZh sEm sE YiIi pTaLa yEsTlI YsEm tLuStAaA TaK PoWiIiDaLa zHe pReY NeYsEm!!!!!!!!!!!!
a tEbE TaKy wZrUsHuYe yIiIdLo? :P *KiSs*

...

(honza, 2. 10. 2011 16:31)

už sem ti odpustil lásko... taky tě moc miluju

Re: ...

(tereskapusinkaprincess, 8. 10. 2011 12:19)

och,to je dobře zlatíčko moje jedinéé!! :** <3

Re: Re: ...

(honza, 15. 10. 2011 16:13)

Laaasecko :** nezasla bys zitra ke mne domu?? :)***

Počujte ...

(xD, 6. 10. 2011 21:10)

Počujte deti, čo v takom veku riešite za picovina? Mali by ste sa všetci pekne ojebat alebo si navzájom vylizet prdel ! xD

Buď v klídku =)*

(Robert, 6. 10. 2011 21:03)

Haňulko, nemusíš být smutná ...To, že vypadáš jak trpaslík a vážíš metrák ....:)) Víš, hodní kluci se zamilují do kolky ať vypadá jakkoliv ...Jestli se obáváš, že se s tebou nikdo nebude chtít líbat, tak to se bojíš zbytečně ...:) A i kdyby to nebyl zrovna krásný kluk, tak nějaký ten hobit se určitě najde ;) Hodně štěstí :))

Poraďte mi prosím :'(

(Haňulka, 6. 10. 2011 20:58)

Ahojky lidičky,potřebovala bych od vás poradit.Měřím 150 cm a vážím 95 kilo.Kamarádi se mi proto často smějí,ale já se vždy snažím být milá a hodná,ovšem občas už je to docela těžké,jistě mě mnozí chápete...můžete mi prosím poradit? :)

Kopretinka

(marusska, 2. 10. 2011 19:54)

Ahoj lidićky, jen bych chtěla říct, že se mi stalo úplně to samé a nakonec jsem musela na potrat, jestli bych vam mohla neco poradit, tak libani až po svatbě! Mějte se zlatìčka, hodně štěstíčka a zdravíčka :-* MVR Vaše Maruška

Re: Kopretinka

(Kopretinka, 2. 10. 2011 20:15)

Maruško, nemám jít na potrat ?? o.O ...Opravdu jsem vylekaná ...Tohle mi maminka nikdy neodpustí ...Asi skočím pod vlak !""

Re: Re: Kopretinka

(marusska, 2. 10. 2011 20:38)

Kopretinko, zachovej klid :) nejdrive zajdi za svym gynekologem zlaticko :*